Transformice, jak grać (poradnik)

Szał Transformice rozpoczął się zaledwie kilka dni temu gdy EvilDaedalus z MantaEngie opublikował na YT świetnie zmontowane video z rozgrywki. Potem pokazały to największe serwisy o grach i się zaczęło. Gra jest w oryginale francuska, jednak w wyniku dużej popularności uruchomiono również inne wersje językowe a wraz z nimi serwery. Obecnie są 2 angielskie, 1 francuski i 1 rosyjski serwer.

Gdy odpalimy Transformice, na początku trzeba stworzyć konto (to ułatwia korzystanie z gry), wystarczy nick i hasło, nie trzeba żadnych e-mailowych potwierdzeń. Następnie gra sama połączy nas z serwerem i pierwszym lepszym pokojem rozgrywki. No właśnie, gracze są podzieleni na pokoje. Najwięcej jest przeważnie w pokoju 1. Im więcej ludzi tym większy chaos na planszy 🙂

Możemy dołączyć się albo stworzyć dowolny pokój gry za pomocą komendy:

/room nazwapokoju

Komendy wpisujemy w shoutboxie na dole. Nazwami pokoju może być zarówno numer (nawet 3000) jak i dowolna nazwa np, chatazwieracza.

Na samym początku najlepiej zostawić wszystko w rękach gry i po prostu pograć chwilę na serwerze z innymi. Gdy już złapiemy ogólne zasady, można stworzyć sobie własny pokój i poćwiczyć samotnie granie Szamanem (o nim za chwilę), bo podczas gry z innymi nie będzie czasu na naukę, od razu zostaniemy wyzwani od noobów.

Rozgrywka


Na początku będziemy jedną z wielu zwykłych myszy w stadzie. Rozgrywka jest podzielona na kilkadziesiąt plansz. Naszym zadaniem na każdej jest dobiec do sera i wrócić z kawałkiem z powrotem do nory. Możemy chodzić w lewo, prawo i skakać przyciskami WASD lub kierunkowymi. Przedwczoraj w aktualizacji dodano też możliwość kucania (która się do niczego nie przydaje 🙂 ). I to wszystko. Mysz może wykonać także double jumpa. Należy najpierw zejść z platformy (ale nie zeskoczyć) i w powietrzu nacisną skok. W ten sposób podwajamy odległość podróży. Możliwe jest też wspinanie się po pionowej ścianie, ale to trudny manewr.

Najszybsze myszy zbierają najwięcej punktów. Ten kto ma więcej punktów szybciej staje się Szamanem. Szamanem jest się tylko przez jedną plansze. Później znów trzeba zbierać punkty (tabela wyników jest na prawo od shoutboxa, osoby na szczycie będą w następnej turze szamanami). Punkty są również kumulowane na naszym koncie w „sklepie”, gdzie możemy kupować czapki i inne ozdoby dla naszej myszy (jak w TF2).

Szaman

Szaman porusza się tak samo jak inne myszy, jednak dodatkowo posiada możliwość budowania. Szamani mają charakterystyczny wygląd (tatuaże i pióropusz). Gra szamanem przypomina rozgrywkę w Incredible Machines, budujemy konstrukcje za pomocą prostych elementów, a wszystko podlega siłom grawitacji. Naszym zadaniem jest pomóc innym myszom w zdobyciu sera. Im większej liczbie myszy pomożemy tym więcej mamy punktów, tym szybciej znów staniemy się szamanem. Na niektórych planszach pojawia się dwóch szamanów naraz. Muszą oni wtedy konkurować ze sobą o ser i myszy. Strategie są różne, od bezpośrednich ataków na wrogiego szamana, po zabudowywanie jego nory, aż po usuwanie z planszy mysz, które biegną z serem do nory przeciwnika.

Budowanie

W prawym, dolnym rogu mamy menu wyboru. Możemy stawiać drewniane kładki, skrzynki, trampoliny, piłki (odbijają myszy oraz wybuchają tworząc siłę nośną), kule kierunkowe (pchają wszystko po drodze), spirit (miejscowy wybuch, który podrzuca tylko myszy), strzałki (do komunikujemy się z resztą stada) i kowadła (ciężarki).

Aby postawić obiekt wybieramy go z menu (1 kliknięcie LPM), a następnie w miejscu docelowym przytrzymując LPM aż do skutku (czar budowania musi chwilę potrwać). Możemy również stworzyć każdy obiekt tak aby nie kolidował ze światem i myszami, ale łączył się z naszymi budowlami (taki niewidzialny support), tryb widzialny/niewidzialny zmieniamy spacją.

Najciekawszą możliwością budowania są kotwice i zawiasy. Możemy je dodać do każdego obiektu, dzięki temu można tworzyć złożone konstrukcje. Wyróżniamy 4 rodzaje kotwic:

czerwone (przycisk B) – to podstawa, możemy je ustawić tylko pośrodku bytu i  tylko w deskach (boki będą się przechylały pod ciężarem). Można je natomiast przymocować w dowolnym miejscu na mapie (w powietrzu).

żółte (przycisk C) – te kotwice mogą być umieszczone po środku bytu albo na końcach (czubkach). Żółte kotwice możemy przyczepiać tylko do wcześniej postawionych bytów. Utrzymują elementy na sztywno tak jak je ustawiamy (mogą się lekko bujać pod wpływem ciężaru).

zielone (przycisk V) – luźne kotwice, przyczepiane tak jak żółte i też tylko do wcześniejszych budowli, mocowane na nich elementy luźno się obracają, opadają (działają jak zawiasy).

zielone, obrotowe (przycisk N) – obrotowe (w prawo) zawiasy, powodują samoistne obracanie się się obiektu, tworząc wirnik. Łącząc nimi elementy można ożywić przedmioty 😉 , stworzyć kowadłowego bożka (anvil god) lub węża (anvil snake). Jaki snake? Chodzi o to, że silnik gry nie jest idealny, gdy połączymy ze sobą wiele ruchomych elementów, gra wariuje i staje się nieprzewidywalna, wtedy jesteśmy zdani na łaskę bogów 😉

Wszystkie przedmioty można obracać za pomocą kółka myszki, bądź przycisków ZX.

Podczas gry jest też możliwość votebana dla niesfornych graczy, odpowiada za to polecenie /ban nazwagracza

Używając komendy /title nazwarangi, można przypisać sobie rangę (ale tylko tą wcześniej odblokowaną), spis rang znajdziecie tutaj. Startowa ranga dla naszej myszy to „Little mouse” i wyświetlana jest tuż pod naszym nickiem (nad myszą). Jakoś nie zauważyłem, żeby sama się zmieniała po odblokowaniu kolejnych rang, tak więc trzeba samemu ją zmienić 🙂

GRAJ W TRANSFORMICE

Powyższy link kieruje do angielskiego serwera nr 1, do innych serwerów możecie się połączyć klikając flagi na dole strony (ale dopiero jak załaduje się gra). Ładowanie gry może chwilę potrwać.

Dostępna jest już wiki poświęcona grze – Transformice Wiki

powyższy obrazek pochodzi z forum Facepunch. Przeważnie myszy nie kolidują ze sobą, ale na kilku poziomach stanowią dla siebie przeszkodę, dzięki czemu możliwe są żywe piramidki.

Miłej zabawy, gra jest świetna, polecam 😀

191 Responses to “Transformice, jak grać (poradnik)”


 1. 1 dreamerpl 26 czerwca, 2010 o 10:03

  ta gra jest super, thx zwierku za objaśnienie szamana :3

 2. 2 cssghost 26 czerwca, 2010 o 11:41

  Zwieracz! Loguj się na steam i wbijamy gdzieś!

  Muszę się tego nauczyć! 😀

 3. 3 zwieracz 26 czerwca, 2010 o 11:54

  Dzisiaj to dopiero pod wieczór, bo mam rodzinkę na karku ^^

 4. 4 Elektryk 26 czerwca, 2010 o 12:25

  Ja grę poznałem z Twittera Zwieracza i od razu polubiłem. A po ostatnim updacie potrafię zrobić moonwalkera! xD Podskakujemy i zanim spadniemy klikamy kucnięcię i ruch w wybranym kierunku. A jakby ktoś pytał co robi opis tej gry na tym blogu to podpowiadam: tu też są czapki! xD

 5. 5 informat6 26 czerwca, 2010 o 12:31

  Dzięki tobie zwieraczu mam już co robić do końca czerwca, Bóg zapłać!

 6. 6 Dizzee 26 czerwca, 2010 o 12:57

  ZAJEBISTE!!!

 7. 7 KaloryferBezŻeberka 26 czerwca, 2010 o 18:05

  Giera super – ale jakoś strasznie czas wpier**** 🙂 Wczoraj wieczorem jak zacząłem grać to gdy zaczęło świtać stwierdziłem, że już późno 🙂

 8. 8 Dizzee 26 czerwca, 2010 o 21:07

  Właśnie skończyłem grać po 2 godzinach. Myślałem, że to jakieś 15 minut ^^

 9. 9 Ozi 28 czerwca, 2010 o 22:52

  Nigdy nie słyszałem, choć evildeadlusa mam w subskrypcji, może potem sprawdzę.

 10. 10 hailll 29 czerwca, 2010 o 14:52

  hmm Giera zarąbista…
  A najciekawszy jest ogrom możliwości jakie oferowane są shamanowi; np widziałem jak gość zrobił samochód :P(połączone deski i obracające się piłki)
  PS: Czy tylko ja mam takie lagi dzisiaj i tylko mnie wywala co chwile :(?

 11. 11 TONY_ 2 lipca, 2010 o 16:28

  Demyt, przez ten wpis teraz nie mogę się odkleić od tej gry. Ale przyznam, że mierny ze mnie szaman ; )

 12. 12 menagoz 6 lipca, 2010 o 15:36

  Stary ja ci dziękuje, bo ja gram dopiero od nie całego tygodnia w tą zajebistą gierkę bo jak bracio ciągnie neta to się nie da grać.Dzięki za wszystkie porady, ale mam jeszcze jedno pytanie,bo ja ni umiem się wspinać po ścianach i czy mógłby ktoś (lub coś) napisać jak to się robi bo gierka seryjnie zarąbista.

  • 13 aleksander denisiuk 5 marca, 2012 o 21:46

   musisz skoczyć na ściankę a potem spaść leciutko w tył a potem skoczyć do przodu na ściankę i tak ciągle. mam nadzieję że pomogłem

 13. 14 menagoz 6 lipca, 2010 o 15:50

  a i bym zapomniał czy można wejść na czyiś serwer (np.jak ja se zrobie serwer czy ktoś będzie mógł wbić na niego)???

 14. 15 zwieracz 6 lipca, 2010 o 20:49

  Ja też za bardzo nie potrafię skakać po ścianach, czasem tylko wychodzi. Ciężko powiedzieć jak, w momencie gdy skaczesz i jesteś przy ścianie trzeba szybko się odwrócić i skoczyć (jakbyś się odpychał od ściany) a potem szybko obrócić się znowu w stronę ściany i tak powtarzać. Często to nie wychodzi też z powodu lagów serwera 🙂

  Można wbić, wybierasz sobie nazwę pokoju i ta druga osoba musi użyć tej samej nazwy po komendzie /room

 15. 16 menagoz 10 lipca, 2010 o 10:35

  aha thx za wszystko ale od nie dawna widzę jak ludzie skaczą po parę razy pod rząd i to czasami się naprawdę przydało w tej gre

 16. 17 dasdas 11 lipca, 2010 o 15:44

  jak sie robi ghost box (duchy)

 17. 18 zwieracz 11 lipca, 2010 o 22:43

  Spacją. Wciskasz po wybraniu itemu, przełączasz się między normalnym a duchem.

 18. 19 hailll 21 lipca, 2010 o 18:28

  Hmmm walljummping jest dosyć łatwy do ogarnięcia, wystarczy skoczyc na ściane odbić się od niej, obrócić się w powietrzu i znowu się od niej odbić.I tak w kółko.
  Z trików najtrudniejszy jest moonwalk, ten prawdziwy, do tyłu.

 19. 20 menagoz 10 sierpnia, 2010 o 08:51

  thx za wszystkie potrady teraz umiem walljumpa ale nie wiem jak oni to robią że potrafią tak jakby latać albo widziałem jak ine myszy tańczą. HELP odpiszcie.

 20. 21 zwieracz 10 sierpnia, 2010 o 10:09

  Wszystko jest na transformicewiki 🙂 Żeby tańczyć, wpisujesz w shoutcie komendę: /dance

  Z lotem to nie wiem, niektóre mapy mają po prostu zmniejszoną grawitację, a szaman może też podpiąć dowolną mysz pod balon, albo podrzucić je spiritem.

 21. 22 Denis 25 października, 2010 o 18:11

  na jakiej jest stronie ?

 22. 23 zwieracz 28 października, 2010 o 10:24

  Ale co, na jakiej stronie?

 23. 24 Veroniz 1 listopada, 2010 o 13:38

  Giera seryjnie zarąbista 😀 Co prawda znałam ją już wcześniej, ale ten wpis jest bardzo pomocny. Co do walljumpa (skoki po ścianie – inaczej chodzenie po pionowych ścianach) wejdźcie sobie na youtube i wpiszcie Transformice moonwalk i macie masę filmików z tym związanymi. Ja na początku również się wkurzałam, że nie potrafię, nie udaje mi się ten cholerny walljump – ale to trzeba praktyki. Stwórzcie własny pokoik i ćwiczcie 😀 A moonwalk – ten prawdziwy – czasem mi się uda, czasem nie…

 24. 25 Veroniz 5 listopada, 2010 o 23:10

  Przepraszam – walljump 😀 Wpisujecie w youtube walljump i macie mnóstwo poradników. Także też do moonwalk’a.

 25. 26 Gracz 6 grudnia, 2010 o 20:13

  Jak zmienic range w grze?

 26. 27 zwieracz 7 grudnia, 2010 o 09:29

  W shoutboxie wpisujesz:
  /title numer

  W miejsce „numer” wybierasz odpowiednią liczbę, tu masz całą listę:
  http://transformicewiki.com/index.php?title=Titles

 27. 28 jacit 11 grudnia, 2010 o 16:23

  Jak zostać św. Mikołajem?

 28. 29 zwieracz 11 grudnia, 2010 o 22:54

  A można? Z tego co wiem na mapie 888 jest święty mikołaj ale jako NPC i tylko tam stoi. Natomiast reszta myszy się wymienia wtedy prezentami.
  Chyba, że chodzi ci o czapki? Czerwoną czapę można kupić w sklepie, a resztę się odblokowuje po kolejno 4 razach na mapie 888.

 29. 31 olkeńka 24 grudnia, 2010 o 13:57

  woow takie małe telitery i nicnie widać kiedy się pisze , ale ciekawe jak zrobić polską strone transformice chicialabym taką stworzyć

 30. 32 jacit 24 grudnia, 2010 o 15:37

  jak otszukac poznaną wcześniej osobę?

 31. 33 zwieracz 24 grudnia, 2010 o 21:38

  Oj będzie ciężko. Jeśli nie dodałeś/aś jej do listy znajomych to chyba się nie da :/

 32. 34 jacit 25 grudnia, 2010 o 09:51

  Jak dodać kogos do listy znajomych?

 33. 35 zwieracz 25 grudnia, 2010 o 11:39

  klikasz na jego nick w shoutboxie, albo na liście po prawej i tam powinna być taka opcja.
  Albo wpisz po prostu w shoutboxie:
  /friend nazwausera

 34. 36 Estannka 25 grudnia, 2010 o 16:46

  thx ya informacje

 35. 37 Nidey 3 stycznia, 2011 o 16:20

  ej mi ta gra nie chce wejsc wchodze czakam… i nic!

 36. 38 zwieracz 4 stycznia, 2011 o 14:43

  Może masz nieaktualnego flashplayera? Albo serwer im padł, spróbuj wejść na inny serw, np: http://en2.transformice.com/

 37. 39 Nidey 7 stycznia, 2011 o 10:08

  Ej a podasz jakiegoś linka download z flash playerem dla linuxa/ubuntu ? Bo ja się na tym nie znam… xD

  Bo ja mam Linux’a a u Babci chodzi … (ona ma Windows)

 38. 40 Nidey 7 stycznia, 2011 o 10:12

  nudzilo mi sie i zrobilem se stronke : http://www.nidey.wordprress.com

  ale tylko po Angielsku ;( aa i pomóż z tym linuxem powyżej

 39. 41 nidey 7 stycznia, 2011 o 10:15

  moglbys mi pomoc w tym jezyku ..jak przestawic

 40. 42 Nidey 7 stycznia, 2011 o 11:03

  w csa tez gram …. a ten link do strony…: http://www.nidey.wordpress.com

 41. 43 zwieracz 7 stycznia, 2011 o 12:15

  Ale spamujesz ;P

  Język przestawiasz w ustawieniach ogólnych w panelu admina.

  Nie mam pojęcia jak wygląda działanie Transformice pod Linuxem.

 42. 44 Nidey 8 stycznia, 2011 o 09:22

  Thx za wszystko !

 43. 45 SAFIRAXD 10 stycznia, 2011 o 16:15

  GRA ŚWIETNA naprawde polecam i mam pytanie :
  ile mysz zmieści sie maxymalnie na planszy

 44. 46 Nidey 10 stycznia, 2011 o 16:33

  chyba 100 jakos..

 45. 47 zwieracz 11 stycznia, 2011 o 12:03

  Chyba tak, ale tylko w pokoju nr 1 na każdym serwie. Wszystkie pozostałe mają limit 30 myszy.

  • 48 Nalenka ( Roxussssssss ) Maniaczka . Zawsze w cos napierdalam xD 19 grudnia, 2012 o 15:29

   To bylo dawno . Teraz widzialam na roomie 4 .. 364 myszek . Grac sie nie dalo :_:

 46. 49 Nidey-Te głupie myszy nie wchodza! 15 stycznia, 2011 o 10:30

  wez to nie wbija mi !

 47. 50 MileyQQ 16 stycznia, 2011 o 11:39

  Moja kuzynka jest na tym zalogowana i chciałabym z nią grać w jednym pokoju w chodzę w room vanilla1 ona też ale jesteś w innych mapach , jak zrobić to żebyśmy były razem ???

 48. 51 zwieracz 16 stycznia, 2011 o 17:39

  Nie wiem. Skoro pokój nazywa się tak samo to powinno być to samo. Może spróbuj coś innego niż vanilla. Bo to są te specjalne pokoje, ze standardowymi mapami? Może to inaczej działa.

 49. 52 jacit 19 stycznia, 2011 o 11:38

  Jak nadać nazwę seojej mapie?

 50. 53 zwieracz 20 stycznia, 2011 o 11:50

  Prawdę mówiąc nie wiem, nigdy nie publikowałem mapki. Trzeba będzie obadać 🙂

 51. 54 jacit 20 stycznia, 2011 o 18:22

  proszę, zoriętuj sie co i jak z tymi mapami

 52. 55 Sylwusia3050 25 stycznia, 2011 o 18:20

  Jak stworzyć konto na transformice ??

 53. 56 zwieracz 26 stycznia, 2011 o 10:15

  Wchodzisz do gry i na dole masz przycisk „Create account”.

 54. 57 kruchak 26 stycznia, 2011 o 15:34

  a gdzie jest ten sklep bo sie niemoge polapac

 55. 58 zwieracz 26 stycznia, 2011 o 22:15

  Jak klikniesz w menu (po prawej) to masz między innymi „shop”.

 56. 59 kruchak 27 stycznia, 2011 o 09:22

  jestes pewien bo mam tabelke jak sie zaloguje i klikne menu to mam forum(…)
  botcamp
  vanilla xD
  i naduł sie nieda zjehac
  jak morzesz to zdjęcie daj

 57. 60 kruchak 27 stycznia, 2011 o 09:41

  a sory ja cos z kontem hyba zle mialem bo jusz jest sory za zawracanie dupy xD

 58. 61 kamil 28 stycznia, 2011 o 12:55

  a jak sie robi te rangi

 59. 62 zwieracz 28 stycznia, 2011 o 13:15

  Jak już sobie jakąś odblokujesz to w shoutboxie wpisujesz:

  /title numer rangi

  tu masz spis co i za ile sera 🙂

  http://transformicewiki.com/index.php?title=Titles

 60. 64 kruchak 28 stycznia, 2011 o 19:13

  poduczysz mnie troche?

 61. 65 kruchak 28 stycznia, 2011 o 19:16

  poduczysz mnie troche?
  a jak co to kiedy bo mam malo czasu

 62. 66 zwieracz 29 stycznia, 2011 o 12:55

  Skoro nie wiesz co to jest shoutbox, to jak tyś się w Internecie uchował? 🙂

  Wszystko masz w linku, który podałem.
  Shoutbox w Transformice jest zarazem konsolą, gdzie się wpisuje różne komendy.
  Wpisujesz komendę do nadawania tytułu i po niej numer konkretnego tytułu.

 63. 67 Plil 29 stycznia, 2011 o 17:50

  Hey Ta gra jest świetna 😀 Cy ktoś wie jak być niewidzialnym ? ^^

 64. 69 zwieracz 30 stycznia, 2011 o 12:48

  Albo jakiś hax

  • 70 Nalenka ( Roxussssssss ) Maniaczka . Zawsze w cos napierdalam xD , Ale najczesciej w TFM XD . 19 grudnia, 2012 o 15:34

   Hax ??
   Poprostu Lag . Znam sie na tym … XD bo gram od 06.03.2010 roku .

 65. 72 kruchak 30 stycznia, 2011 o 21:16

  morzesz mi wytlumaczyc co znaczy zulty szaman
  ?

 66. 75 kruchak 31 stycznia, 2011 o 19:02

  jak morzesz to sie dowiec bo zarazem zale budowla dawajom

 67. 76 zwieracz 1 lutego, 2011 o 09:54

  Jezu, człowieku pisz normalnie. Nie mam teraz na to czasu, jak cię to interesuje to sam się dowiedz co i jak.

 68. 77 EniuToHeniu! 19 lutego, 2011 o 20:56

  Ej pograsz zwierzacz kiedys w Transformice??:)):DDXDD

 69. 79 tomiek 20 lutego, 2011 o 13:54

  Czesc Gram na tym nicku w Transformice pograsz kiedys prosze powiedz

  • 80 zwieracz 20 lutego, 2011 o 17:54

   Ja gram cały czas, chociaż rzadziej niż kiedyś. Jeśli chodzi o umawianie się na wspólną grę, to raczej nie ma szans, bo gram jak mam chwilę czasu, a że tak powiem, nie potrafię tego do końca przewidzieć ^^

 70. 82 tomiek 20 lutego, 2011 o 19:43

  A na jakim przewaznie roomie,ja /room 11

  a ty.???:))

 71. 84 Tomiek 21 lutego, 2011 o 14:38

  Jak sie zalogowac????

 72. 86 pawimysz 22 lutego, 2011 o 18:54

  ja wchodze głównie na room-y Polskie są 3 – tapczan,polska i trawnik.z żółtym szamanem chodzi o to że możesz byc żółtym szamanem i niebieskim za to sa osobne title niebieski ma wszystko normalnie , za to żółty może zrobic swojego totema max. z 20 rzeczy i nie moze robic deski z czerownymi kropkami mam już ponad 3700 serow :D.POZDRAWIAM

  • 88 zwieracz 23 lutego, 2011 o 10:32

   Aha 🙂 Bezpośrednio na moim blogu nie ma logowania, musisz się zarejestrować albo na wordpress.com albo na Gravatar.com, to taki bardziej uniwersalny sposób bo działa na wiele innych serwisów.

 73. 89 Tomiek 23 lutego, 2011 o 19:56

  A jak na gravatarze jestem zalogowany a nie umiem byc na blogu

  • 90 zwieracz 24 lutego, 2011 o 14:48

   Prawdę mówiąc nie wiem jak to działa, bo ja się loguje przez panel w wordpresie. Może jak wpiszesz przy pisaniu komenta swój login i email, które podałeś na gravatarze, to automatycznie wczyta się to konto gravatra?

 74. 92 Tomiek 24 lutego, 2011 o 15:26

  Musialem podac login Email z Gravatara i jestem w komentarzu ale nie zalogowany :)) :DD

 75. 95 BreakIn 3 marca, 2011 o 14:22

  Ja umiem walljumpa, moonwalk i corner jumping. Mam 2.2k serów i 127 pierwszych miejsc. Ktoś przebije? 😉

 76. 96 Tomiek 4 marca, 2011 o 17:05

  Ej wszyscy graczy PL whodza na /room kosciuszko

 77. 97 Tomiek 5 marca, 2011 o 09:21

  Ja jestem w Transformice zlotym shamanem

 78. 98 Tomiek 5 marca, 2011 o 09:25

  moge pokazac mam 200 1 miejsc wlljumpa umiem moonwalk i corner jumping i mam 3.3k serów

 79. 99 pawimysz 7 marca, 2011 o 09:15

  umiem to wszystko mam 250 pierwszych miejsc i 4100serow

 80. 100 Elo elo 7 marca, 2011 o 12:30

  Ta gra jest super obcykałem ją i jestem tak jakby mistrzem ^^

 81. 101 Tomiek 9 marca, 2011 o 11:31

  mam 10000 serow 999 1 miejsc

 82. 102 Tomiek 9 marca, 2011 o 11:42

  ej zwierzacz podasz kiedy grasz na jakim roomie?

 83. 104 pawimysz 10 marca, 2011 o 07:11

  Tomiek a jak sie nazywasz na myszach

 84. 105 Tomiek 10 marca, 2011 o 17:45

  Tomiek na myszach się nazywam

 85. 106 Pawimistrz 10 marca, 2011 o 17:50

  ej a ja mam 1vl na myszach i 1prierszych miejsc

 86. 108 pawimysz 19 marca, 2011 o 14:45

  ja jestem PAWIMYSZ nie PAWIMISTRZ NIE MYLCIE GO ZE MNA.

 87. 109 pawimisz 7 kwietnia, 2011 o 10:36

  TO Ja pawimysz to ja!!!!!!!!! on klamie!!!!!!!!!!!!!

 88. 110 pawimysz 7 kwietnia, 2011 o 10:37

  To ja!!!!!!!!!!! klamiecie nooby A Zwierzacz jest Glupkiem

 89. 111 Gram jako nowa:* 7 kwietnia, 2011 o 11:12

  Witam kto zna kody niech pisze ja znam tylko jeden /facebook powiedzcie inne Pozdrawiam:*

 90. 112 the maksix 11 kwietnia, 2011 o 15:18

  jak zmienic tytuł?

 91. 115 jacit 12 kwietnia, 2011 o 19:28

  Jak stworzyć własny tryb i jak się z nim obchodzić potem, nic nie rozumiem, bo wszystko po angielsku.

 92. 116 Denakori 12 kwietnia, 2011 o 21:15

  Super, dzięki za ten poradnik. Do tej pory nie wiedziałam, jak zrobić rzeczy niewidzialne xP Co do gry: niesamowite. Bardzo często zmieniam gry, ale ta trzyma mnie przy sobie jak nie wiem co. Zawsze gdy mi się nudzi granie na kompie, ta gra mnie wybawia 😀

 93. 117 pawimysz 13 kwietnia, 2011 o 08:58

  prosze nie badzcie na mnie zli ze on sie podemnie podszywa

 94. 118 jacit 17 kwietnia, 2011 o 09:18

  zajmujecie sie pierdołami zamiast pomóc, od tego jest poradnik !

 95. 119 Zalgo 18 kwietnia, 2011 o 18:05

  Polecam pokój tapczan oraz jego oficjalne forum paczuszka-myszy.xaa.pl

 96. 121 Gram jako nowa:* 5 Maj, 2011 o 15:44

  Ale mi chodzi o komende jak facebook moze cos na sery albo na latanie plz powiedzcie 😦 plz !

 97. 122 jacit 6 Maj, 2011 o 14:26

  Ej, jak ktoś się interesuje militariami to na Narutowicza 47 w Łodzi jest fajny sklep, polecam.

 98. 123 paczuszka-myszy.xaa.pl 8 Maj, 2011 o 03:04

  POLSKIE FORUM TRANSFORMICE MYSZKI BEZ REJESTRACJI
  http://www.paczuszka-myszy.xaa.pl
  Zapraszam

 99. 124 Gram jako nowa:* 10 Maj, 2011 o 19:04

  a jak sie robi mape to niektórzy robia czerwone itp jak to zrobic zwierzacz pomozesz?? 😉

 100. 125 Tomiek 10 Maj, 2011 o 19:09

  No wlasnie pomozesz? 😥 😦 _

 101. 127 Tomiek 21 Maj, 2011 o 14:51

  Sa nowe mapy na survivorze i na ratapulcie sprawdzcie sobie :P:D

 102. 128 Nauzykaja 28 Maj, 2011 o 19:34

  Gra jest naprawde fajna . Twoje porady pomogły mi ogarnąc szamana i juz nie przezywaja mnie od noobow . Mialam kiedys zalozone konto nazwa Kiwusia ale to nie jest wazne no i gra mi sie zepsula . Jak byłam szamanem to nie moglam stwaiac tych czerwonych desek wiec musialam zrobic nowe konto. Ale odpowiedz mi na pytanie dotyczace wlsnie tej usterki . Dlaczego tak sie stalo że nie moge stawiac tych czerwonych? niebieskie,zolte sa normalnie da sie ale nie moge uzywac tych czerwonych .

  Ps. zapomnialamn ze tej iskry tez nie moge uzyc

 103. 129 zwieracz 29 Maj, 2011 o 16:42

  I na tym nowym koncie już wszystko normalnie działa? To naprawdę nie wiem co to mogło być. Jakiś wredny błąd w samym programie, nie wiem.

 104. 130 Nauzykaja 3 czerwca, 2011 o 22:46

  Na tym nowym koncie wszystko dobrze działa . Tylko szkoda troche tego starego . Ale ten błąd tak nagle się pojawił . Grałam normalnie w transformice i na drugi dzień już się nie dało budować tak troche dziwnie.

  Dzięki tak za pomoc ;D

 105. 131 Tomiek 7 czerwca, 2011 o 18:57

  VErsion 158 chyba ;-dd

 106. 132 pawimysz 9 czerwca, 2011 o 07:56

  nie wzracajcie na niego uwagi TROCHE SIE PODCIAGNALEM 8k serkow i 600 firstow 😀

 107. 133 absurdalna 12 czerwca, 2011 o 16:11

  Świetny poradnik. Dobra robota. Bo moi genialni znajomi potrafią tylko pokazać grę niekoniecznie wytłumaczyć o co chodzi 😛 Gierka przednia. Aż mam przeczucie, że zawale prace dyplomową przez nią 😛

 108. 134 nauzykaja 12 czerwca, 2011 o 20:39

  ja mam jeszcze jedno pytanie. jak sie podskakuje do gory i sie na lezaco jagby jezdzi to zeby do tylu jezdzic co trzeba zrobic?
  jesli mnie zrozumieliscie ;D

 109. 135 Mysiiia 19 czerwca, 2011 o 13:53

  Ta gra jest odlotowa już wszystkiego sie nauczyłam musze to tylko dopracować ;]]

 110. 137 Yagaio 12 lipca, 2011 o 09:22

  Bardzo fajny blog, dobrze zrobiony, jest dużo ciekawych informacji i szkoda że takich blogów nie ma więcej.

 111. 141 Sercia 21 października, 2011 o 19:37

  kocham tą grę < 33 i dzięki za te rangi, bo już parę odblokowałam i nie wiedziałam jak można je mienić ;]

 112. 142 l 30 października, 2011 o 20:00

  Ja mam pytanie jak ocenić które title jest najlepsze??

 113. 143 Wgl xd 30 października, 2011 o 20:09

  Jakieie title jest najlepsze?

  • 145 zwieracz 31 października, 2011 o 10:36

   Które ci się najbardziej podoba. One nie mają żadnego wpływu na rozgrywkę. Wiadomo najlepiej brać te najwyższe żeby pokazać innym na serwie jaki z nas kozak 🙂

 114. 146 kubagf 5 listopada, 2011 o 14:12

  pomużcie mi kubagf prosze

 115. 147 Piotrusiek 3 grudnia, 2011 o 00:26

  ja już w tą gre od 1 dnia dodania jej w internet mam prawie wszystkie rzeczy w shopie(wszystkie eventowe te co wy pewnie macie na czarno) 😀

 116. 148 wszystkoumiem 23 grudnia, 2011 o 12:29

  ja to wszystko umiem ale szkoda że nie napisali jak się zapisuje mapy bo tego nie umiem

 117. 150 Dameka 30 grudnia, 2011 o 01:01

  Mam pytanie do ciebie:
  mogłabym skopiować shamanowanie i troche o myszkach? Oczywiście napiszę źródło.

 118. 152 xD 30 grudnia, 2011 o 10:50

  ej a co trzeba zrobic jak sie wchodzi na myszy i pisze ” Your game version is incorrect” ?

 119. 154 krystian w transformice (Chadax) 10 stycznia, 2012 o 22:33

  ej mam pytanko na szybko ej jak zrobić easy moda na kolorowym szamanie bo nie wiem a nikt nie chce pomóc to może ty bys mógł/a dzia za odp jak w ogóle odpowiesz ;D

 120. 156 xD 21 stycznia, 2012 o 11:14

  jak sie robi moonwalk bez serduszka xD

 121. 157 Izaaa 31 stycznia, 2012 o 20:41

  jak mozna znalesc kalkulator do robienia kodów na ruchome mapki ?

 122. 159 xD 3 lutego, 2012 o 13:34

  iza nie ma takiego czegos xd

 123. 160 xD 3 lutego, 2012 o 15:16

  co wy klamiecie, że 30 myszy moze byc na jednym roomie moze byc 30 mysz? xD jak moze byc o wiele wiecej

 124. 162 Netriss 4 lutego, 2012 o 23:49

  Dzięki tobie wiem jak grać szamanem ! <33333

 125. 163 Chochliczek 14 lutego, 2012 o 19:06

  Zawieracz. Jeżeli napisałeś jak grać na transformice, (choć wiem jak weszłam tu) to chyba wiesz jaki jest kod na przesuwającą się mapkę co nie? . 😀
  Jeżeli wiesz to podaj mi proszę na gg : 37398258 😉
  Po za tym świetny artykuł. Że najlepszy na świecie też nie mogę powiedzieć hehe… fajny po prostu ;PP
  Pozdrawiam
  Chochliczek ;PP

  • 164 zwieracz 15 lutego, 2012 o 18:25

   Dzięki.

   Co do przesuwającej się mapy, to niestety nie mam pojęcia o czym mówisz. Prawdę mówiąc już gdzieś od roku nie gram w Transformice i nie orientuję się w nowych rzeczach jakie są dodawane do gry. Ale może na TransormiceWiki coś znajdziesz.

 126. 165 Chochliczek 16 lutego, 2012 o 17:50

  Dziękuje … mogę skopiować poradnik na bloga mojego? Napiszę że to ty napisałeś 🙂 link :

  moj-traktor-traktorzysci.blogspot.com

 127. 167 Szymon 20 lutego, 2012 o 08:39

  tylko teraz przycisk do dołu służy do nurkowania w wode

 128. 168 jasicka 1 Maj, 2012 o 18:35

  Ta gra jest zarąbista gram w nią w wolne dni,dużo umiem i mam nadzieje że każdemu tak gra sie podoba,i oczywiście nie da sie uniknąć przezwiska noob

 129. 169 gosiagaworska 6 Maj, 2012 o 17:15

  ja pierdol** ciagle mnie banują jak nie noob to sk******elka nie wiem tam sie nie da wytrzymac…

 130. 170 MARTA kulawa 31 Maj, 2012 o 16:10

  gram w to jusz 4 godziny a wydaje się jakby to było tylko kilka minut^^
  Prawie wogule niegram na /roomach bo przesiaduje ciągle w hatce plemiennej z przyjaciułmi. A pewnie wszyscy myślą co oni tam robią?
  co robimy: oglądamy filmy,słuchamy muzyki , gadamy,bawimy sie (najczęściej w rodzine >.<) no itp. ja jusz więcej nic nie pisze bo jest umuwiona na /rooom kulawalll88D WIĘC JUSZ NIC …MAM NADZIEJE ŻE WAM TEŻ SPODOBA SIĘ TAK GRA!

 131. 171 daltesta 18 czerwca, 2012 o 20:53

  Ja pierd…. Zwieracz zmień tematyke bloga @_@ A zamiast crematora wstaw mysz…

 132. 174 zośka 1 sierpnia, 2012 o 15:59

  transformice jest też po polsku

 133. 175 ~Sancia 12 grudnia, 2012 o 13:34

  nie RANGI tylko TITLE. popraw, Rangi mogą byc tylko w plemieniu.

 134. 177 Nalenka ( Roxussssssss ) Maniaczka . Zawsze w cos napierdalam xD , Ale najczesciej w TFM XD . 19 grudnia, 2012 o 15:39

  Doprowadzacie mnie do smiechu xD . Ja caly czas napierdalam na BC . Jak cos Nick ” Nalenka ” XDD .

 135. 178 Edyta 5 stycznia, 2013 o 12:56

  Ejjj pomóżcie proszę!! Byłam w swoim plemieniu no nie i usunęłam się z inego bo hackera miałam.. i teraz do niego weszłam z powrotem bo nie mam już hackera ale mam range pomagier!! co zrobic zeby miec duchowego wodza? plis pomocy ;-;-;-;-;-;-;

 136. 180 Basia 15 stycznia, 2013 o 23:07

  A jak się zmienia tittle z Little Mouse na coś innego? Ja odblokowałam chyba Fast Mouse i jeszcze 2 inne tytuły, a nic się nie dzieje :(.

 137. 181 Katrice 21 lutego, 2013 o 11:25

  “Transformice, jak grać (poradnik) zwieracz.wordpress.
  com” was in fact a pretty good blog, . I hope you
  keep writing and I am going to continue to keep reading!
  Thank you ,Emmett

 138. 182 http://www.woorank.com/ 3 kwietnia, 2013 o 04:51

  This is the most crucial way by which your handmade vegan chocolate cupcakes will
  not only look attractive and be perfectly suited for birthday parties and similar such celebrations.

  An expert suggestion for you is that you can create a beautiful cupcake
  tower too. To achieve any degree of success, you have
  to throw that „hobby” label out – it’s time to work.

 139. 183 Knife Fight 4 sierpnia, 2013 o 06:21

  May I just say what a comfort to discover someone that really understands what they’re discussing over the internet. You certainly realize how to bring a problem to light and make it important. More people should read this and understand this side of the story. I was surprised that you aren’t more popular given
  that you surely possess the gift.

 140. 186 Daniel Lebiedzinski 2 listopada, 2013 o 21:30

  mam pytanie do wszystkich fanów transformice czy jeśli nadałem już imie swojej myszce to czy moge je zmienić np. z niko21334 na rajder?

 141. 188 Niedośpiał 22 kwietnia, 2014 o 18:39

  a czy ktoś wie jak latać jak jest sie szamanem jeśli tak to proszę napisać mi na szept mój login to: Kamciakisss

 142. 189 jiciesfha 29 kwietnia, 2014 o 14:18

  jakim kodem wwchodzi asie do pokoju plis powiedzcie


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s
Kalendarz wpisów

Czerwiec 2010
Pon W Śr Czw Pt S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Najpopularniejsze wpisy

Archiwum


%d blogerów lubi to: